Tandemový zoskok padákom

    Adrenalínový darčekDarčekový poukaz
    Kontakt

Darčekový poukaz - Adrenalínový darček, na ktorý sa nezabúda.

 

Daruj tandemový zoskok formou DARČEKOVÉHO POUKAZU na sezónu 2019.

 

Tandemový zoskok

Ponúkame možnosť vystavenia darčekového poukazu s vlastným venovaním.

Má Váš známy, blízky, priateľ, priateľka, manžel, manželka, kolegyňa, kolega sviatok, výročie, príležitosť k oslave či obdarovaniu a Vy neviete ako ho prekvapiť niečím nevšedným, nezabudnuteľným, niečim na čo sa nezabúda a nezapadne prachom ?

Tak potom Vám ponúkame možnosť obdarovať ho darčekovým poukazom na Tandemový zoskok padákom, ktorý bude určíte originálnym a nezabudnuteľným darčekom a zážitkom zároveň.

Darčekový poukaz nie je potrebne platiť celý vopred, stačí zaplatiť iba zálohovú platbu, všetko ostatne sa bude platiť priamo na letisku pred samotným zoskokom. Vystavenie, vyhotovenie a zaslanie darčekoveho poukazu je bezplatné.


Darčekový poukaz na tandemový zoskok padákom je platný počas celej sezóny, to znamená, že je možné si ho uplatniť v ktoromkoľvek Vami vybranom termíne uvedenom v našom kalendári akcií a následnom telefonickom dohovore s nami.


                


Najkrajší darček je nezabudnuteľný zážitok.Ak ste sa rozhodli obdarovať Vášho blízkeho takýmto nevšedným a nezabudnuteľným zážitkom, kontaktuje nás telefonicky alebo on line, aby sme najlepšie a najrýchlejšie dohodli všetky podrobnosti k Vašej spokojnosti.

OBJEDNAŤ DARČEKOVÝ POUKAZ

______________________________________________________________________

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo nejasností nás kontaktujte:

tel.č.: +421 910 11 22 33

email: tandemovezoskoky@gmail.com

Všeobecné obchodné podmienky.


Copyright © 2005 LTT Team
TOPlist